haber
Kullanıcı Adı
Şifre

Konferanslar   Doğalgaz

30.5.2017

7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı

INGAS 2017, 20 farklı ülkeden 5 binin üzerinde uzman ve sektör temsilcisinin katılımı ile 2-3 Kasım 2017 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek...

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB), Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve birçok kurum ve kuruluşun destekleriyle gerçekleşecek 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı (INGAS 2017) 2-3 Kasım 2017 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

İGDAŞ’ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan INGAS 2017’ye yurt içi ve yurt dışından 20 farklı ülkeden 5 binin üzerinde uzman ve sektör temsilcilerinin katılımı bekleniyor. Yapılan açıklamada, "INGAS 2017, doğalgaz piyasasının geliştirilmesi, doğalgazın sürdürülebilir bir şekilde kullanılması ve Türkiye’nin orta ve uzun vadede bir doğalgaz ticaret merkezi konumuna gelmesine ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini uluslararası platformda bir araya getirme fırsatı sunacak. INGAS 2017 katılımcılara; ürünlerini sektörün önde gelen karar vericilerine ve gaz dağıtım şirketlerine sunma fırsatı vererek ticaretlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak. Katılımcılar, ithalata ve ihracata hız katacak yeni ve kârlı iş olanakları yakalayacak, en son ve en yeni teknolojileri takip edebilecek. Bunların yanı sıra bire bir görüşmeler yaparak çok kısa zamanda sektörle ilgili geri dönüş almaları ve en verimli şekilde son tüketiciye ulaşmaları mümkün olacak." denildi.

INGAS 2017’ye Ürdün, Suudi Arabistan, Umman, İran, Irak, Rusya, Çin, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Nijerya, İngiltere, Hollanda, Kanada, İsveç, A.B.D. Almanya, İtalya ve Hindistan’ın aralarında bulunduğu 20 farklı ülkeden katılım bekleniyor.

Yıllık Rapor